Vendula Faktorová

čtěte více

VENDULA FAKTOROVÁ

„Jmenuji se Vendula Faktorová a splnila jsem si sen – pracuji s lidmi a pro lidi,kterým pomáhám cítit se ve svém těle krásně.“

Nehtová modeláž

Specializuji se na nehtový design. Přemýšlíte-li o gelových nehtech či svým nehtům chcete dopřát krásný vzhled, ráda Vám pomohu.

Prodlužování řas

Chcete, aby Vaše řasy vypadaly stále upraveně? Pak je permanentní prodloužení metodou řasa na řasu právě pro Vás.

Líčení

Líčení je nedílnou součástí mé práce. Je to i má záliba. Proto hledáte-li někoho, jemuž se svěřit, ráda Vás nalíčím k jakékoliv příležitosti.

O mně

Vystudovala jsem sice cukrařinu, ale v průběhu let jsem zjistila, že mě tato práce dostatečně nenaplňuje a není to přesně to, čím bych se chtěla po zbytek života živit. Prvním impulsem stát se nehtovou manikérkou byl fakt, že jsem si pořídila „domácí sadu“ a nabízela jsem své (v tu chvíli ještě neodborné) služby příbuzným a kamarádkám. To mi ale nestačilo. Takže ve chvíli, kdy jsem ukončila mateřskou, věděla jsem, že se chci stát profesionální nehtovou designérkou. V roce 2013 jsem si tedy (nejen) díky své dlouholeté parťačce Erice mohla splnit svůj sen – společnými silami jsme si otevřely své kosmetické a nehtové studio. To od té doby prošlo mnoho změnami, které se promítly i do mého života. 

Asi největší a nejnečekanější změnou byl fakt, že mě Erika zpočátku trochu nedobrovolně dotlačila do kurzu prodlužování řas, abychom tak v tu dobu zaplnily díru na trhu. V dnešní době si nedovedu představit, že bych tuto službu neposkytovala. Je to příjemná změna oproti nehtové modeláži. 

Za tu dobu jsem se ještě více ponořila do své práce, která je pro mě také koníčkem, který mě naplňuje. Velice ráda pomáhám svým klientkám cítit se ve svém těle krásně. Velice ráda si s nimi povídám o všem možném i nemožném a ještě raději jsem, jsou-li spokojené s výsledky mé práce.

CO O MNĚ ŘÍKÁ ERIKA?

S Vendou jsme spolu od úplného začátku, prošly jsme si spolu dobrým i zlým, ale asi i díky tomu jsme dnes tam, kde jsme. Dokážeme se společně smát ale i vážně diskutovat. Naprosto vždy si vyjdeme vstříc, ať už je to výsledkem stejného pohledu na věc či kompromisu. Venda je upřímná a jsem ráda, že jsme spolu už tolik let a pevně doufám, že ještě dlouhou řádku let to tak zůstane.

CO O MNĚ ŘÍKÁ VALERIE?

Kromě toho, že je naše Venda výborná manikérka, nehtová designérka, vizážistka a řasová stylistika, je také obětavou maminkou krásné holčičky. Její práce je i jejím koníčkem, i díky tomu je mou krevní skupinou – opravdu se spolu nasmějeme. Líbí se mi na ní její elegance a upřímnost. Jsem moc ráda, že mi také pomohla v začátcích svými radami a opět musím poděkovat, že i když jsem nastoupila do rozjetého salonu, cítím se mezi holkami skvěle jako bych tam byla od začátku, jsem opravdu moc ráda, že jsme ve Ven+Eri skvělá parta. Vendul, jsem ráda, že jsem tě poznala a o to více tě mám ráda.