Valerie Rajnohová

čtěte více

VALERIE RAJNOHOVÁ

„Jmenuji se Valerie Rajnohová a má práce je pro mne koníčkem, kdy dávám důraz na spokojenost mých zákaznic. I přesto je pro mne na prvním místě má rodina.“

+420 606 631 439

Kosmetické služby

Při své práci kladu důraz na preciznost a pohodovost, aby se mé klientky při ošetřeních cítily spokojeně.

Pedikúra

I svým chodidlům bychom měli dopřávat prvotřídní péči, a to nejen v letních měsících, kdy dáváme své nohy na odiv světu.

Líčení

Ráda Vás nalíčím na Vaše různorodé akce.

O mně

V roce 2003 jsem ukončila vzdělání na SOU Netolice obor kosmetička. Vždy jsem si přála najít v kosmetice uplatnění, ale bála jsem se začít na vlastní pěst. Proto jsem moc ráda ,že jsem v roce 2017 dostala nabídku, která se neodmítá – nastoupit jako kosmetička, pedikérka a vizážistka do skvělého studia Ven+Eri. Holky mi hodně pomohly. Erika mě zasvětila do “tajů podnikání” v kosmetickém salonu, a jelikož kosmetika a péče o pleť jde neustále dopředu, jezdíme na různé rozšiřující kurzy, abychom mohly svým klientkám dopřát to nejlepší.

Má práce je zároveň mým koníčkem a v první řadě je pro mne důležitá spokojenost zakaznic.
Jsem vděčná, že mám práci, kterou miluji, že mám skvělé kolegyně, kterým mohu důvěřovat a se kterými se nasmějeme, a když je chvilka, rády si dáme kávičku. Vládne u nás pohodová atmosféra a myslím, že to vnímají i klientky. Přestože mám svou práci rada, je pro mne nejdůležitější rodina. Jsem matkou 2 krásných dětí a  mohu se chlubit i milujícím manželem – ti jsou pro mne na prvním místě.

CO O MNĚ ŘÍKÁ ERIKA?

Vali k nám přišla a přinesla s sebou do studia nejen jinou náladu, ale také krev. Myslím tím osobitou lehkost a bezprostřední humor – to nám v předchozích letech chybělo. Valča nám také ukázala, že je potřeba se víc a víc sbližovat a pořádat společné oslavy, dýchánky, focená atd. Na to jsme s Vendou byly sucharky.

CO O MNĚ ŘÍKÁ VENDULA?

S Valčou vtrhla k nám do studia úplně nová do té doby nepoznaná energie. Za sebe mohu říct, že její vtípky, ač jsou velmi často nečekané, jsou příjemným zpestřením našeho společného působení pod jednou střechou.
Nejen, že je ochotná vyjít všem naprosto vstříc, rozdává úsměvy a baví nás za všech okolností, je také báječnou kamarádkou do nepohody. Dnes už si nedovedu představit nemít jí mezi námi. 🙂

CO O MNĚ ŘÍKÁ MARCELA?

Valinka mi byla doporučena jako modelka na naší benefiční přehlídku. Hned napoprvé jsme si padly do oka, a když mi její kamarádka asi po 14 dnech pověděla, že je Vali kosmetičkou, tak  mi bylo jasné, že budeme jednou spolupracovat. Vše nabralo rychlý spád a po půl roce jsme byly v jednom salónu.

Je to velmi něžná a suprová kosmetička, je znát, že práci dělá s velkým srdcem a je velmi přátelská. Miluji tvoje procedury. Valča je nejsrandovnější žena co znám, všechny svoje žertíky dotáhne až dokonce, zapojí i ostatní kolegyně, nemá problém dokoupit na to potřebný materiál samozřejmě jí to pak oplatíme, a tak se to u nás v salónu pořád točí dokola….. Mám tě ráda :-*.