Zpevnění přírodních nehtů

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ

Zpevnění doporučuji zákaznicím, které by rády zpevnily své jinak dostatečně dlouhé a nelámavé nehty. Výhodou této metody oproti celkové modeláži gelových nehtů je přirozenější vzhled v důsledku menšího množství vrstev gelů nanášených na nehty. Proto máte-li zájem oživit své nehty a dodat jim upravený vzhled, objednejte se ještě dnes.

Metoda jak zajistit dlouhotrvající a krásný vzhled Vašich nehtů po dobu 3 – 4 týdnů, samozřejmě s ohledem na rychlost jejich růstu. Tento speciálně vyvinutý gelový lak se nejčastěji nanáší na neprodloužené přírodní nehty, které se tak zpevní a získají přirozený šmrnc, a to nejen díky nepřebernému množství designů, ale především díky své gelové konzistenci.

Podstatou celé aplikace gellaku je proces zmatňování Vašeho nehtu, kdy se z jeho povrchu odstraní všechny nečistoty, nerovnosti a zbytky olejů, na které by se gellak neuchytil. Poté již přichází na řadu samotná aplikace gellaku, tedy nanesení 3 vrstev – Base Coat (spodní – základní vrstva), jež chrání Váš nehet, barevná vrstva, která dodává neotřeý design a to nejčastěji ve 2 vrstvách kvůli správnému krytí, a Top Coat (vrchní vrstva), jež poslouží k zatvrzení a uchování předchozích vrstev. Každá z těchto vrstev je speciálně vyvinuta tak, aby se pro její „zapečení“ použila UV lampa.

Výhodou této úpravy je fakt, že je gel lak nanášen přímo na Vaše přirozené nehty, tudíž nehrozí, že by Vám nehet „upadl“, což umožňuje provádět běžné každodenní činnosti kromě úklidu či mytí nádobí.

Cenu této služby naleznete v záložce Ceník.

FAQ

Jedná se o gel s konzistencí laku (já sama nejraději používám gellaky v lakových lahvičkách se štětečkem), který se používá jako déletrvající lak. Nejprve se Váš nehet obrousí od nečistot a mastnoty, nanese se průhledná vrstva gelu (Base Coat), jež chrání Váš nehet, barevná vrstva, která dodává neotřelý design a to nejčastěji ve 2 vrstvách kvůli správnému krytí, a vrchní vrstva (Top Coat ), jež poslouží k zatvrzení a uchování předchozích vrstev.

Nemusíte se bát. Takto zpevněný nehet vypadá jen o trochu tlustší než Váš obyčejným lakem nazdobený nehet.

Ve své podstatě tento způsob doporučuji klientkám pouze v případě, že jejich nehty nemají tendenci se lámat a jsou v požadované délce. Nemají-li alespoň jednu z těchto vlastností, je potřeba nejprve vytvořit gelové nehty, na které pak nanáším barevné gely.

Určitě můžete, budu jedině ráda za možnost vyzkoušet si něco nového. Nicméně při výběru myslete i na mě a mou zručnost – ne všechno zvládnu, i když bych sama chtěla. 

VENDULA

603 988 956