Svatební líčení

LÍČENÍ NEJEN NEVĚSTY

Svatební líčení

Dokonalé líčení právě pro vás

Pro podrobnosti nás kontaktujte

Jsme si vědomy důležitosti Vašeho dne D, proto Vám kromě samotného líčení ve svatební den nabízíme i jeho zkoušku, která je zahrnuta v ceně. A abychom Vám dopřály komfort, který si jako nevěsta zasloužíte, jsme ochotné se za Vámi ve Váš svatební den vydat. Kromě toho nabízíme i zvýhodněné balíčky, budou-li našich služeb chtít využít i svatebčané.

CO VÁM zajistíme?

Zkoušku líčení

Zkouška líčení je nedílnou součástí svatebního líčení. Právě při ní společně utvoříme výslednou vizáž.

Příznivé ceny

Snažíme se zajistit Vám skvělý servis za příznivé ceny tak, aby se to vyplatilo všem stranám.

NALÍČÍME SVATEBČANY

Rády zajistíme líčení i svědkyním, družičkám či dalším svatebčankám.

Osobitý přístup

Každá naše nevěsta je pro nás jedinečná, proto i své služby a styl líčení přizpůsobujeme na míru.

dorazíme k vám

Chápeme, že ve Váš den D nebude času nazbyt, proto ráda dorazíme až na místo určení.

FAQ

Ano, v ceně líčení je zahrnuta jedna zkouška, při které se blíže poznáme a společnými silami vymyslíme líčení, které Vám bude co nejvíce vyhovovat a zaručí Vám, že na Váš den D budete vypadat dokonale.

 

Zkouška je nedílnou součástí svatebního líčení. Právě při ní se společně utvoříme výslednou vizáž, proto je dobré, abyste si na zkoušku přinesla fotografii šatů, pokud možno i účesu a fotografii kytice. Líčení musí dokonale zapadnout do mozaiky Vašeho vzhledu, bude jakousi třešničkou na dortu, proto si obzvláště zkoušku účesu domluvte před zkouškou líčení.

Našim nevěstám doporučujeme domluvit si zkoušku pár týdnů před svatebním dnem, kdyby bylo zapotřebí objednat doplňky či dekorativní kosmetiku – nechceme ponechat nic náhodě.

Máte nějakou představu? Pak není nic jednoduššího než si přinést inspirační fotografie, abyste byla schopna nám co nejlépe přiblížit Vaši představu. Mějte ale na paměti, že musíme zohlednit všechny faktory, které mohou výsledný obraz mírně pozměnit. I tak ale budete překrásná!

Pokud máte zájem o jiný typ vizáže, kompletní CENÍK naleznete v záložce ceník. Pro nezávaznou objednávku využijte kontaktní FORMULÁŘ.

V případě, že se Vám svatební líčení líbilo, můžete si vybrat i z jiných druhů líčení jako denní či večerní nebo fotomakeup.

Jsme si vědomy, že stresy ve svatební den jsou velké a sebemenší zdržení je nepřijatelné, takže primárně dojíždíme na Vámi stanovené místo, kde Vás v klidu nalíčíme.

 

Určitě. Budeme jen rády, pokud budeme moci zkrášlit i jiné dámy než jen nevěstu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE JEDNU Z NÁS

ERIKA

739 439 194

VENDULA

603 988 956

VALERIE

606 631 439

MARCELA

728 034 045