Permanentní prodloužení řas

OKOUZLETE PŘIROZENĚ VYPADAJÍCÍMI ŘASAMI

OKOUZLETE PŘIROZENĚ VYPADAJÍCÍMI ŘASAMI

Chcete se každé ráno probudit s dokonale nalíčenými řasami? Přejete si při různých činnostech vypadat stále upravená a připravená? Pak neváhejte a vyzkoušejte permanentní prodloužení řas metodou řasa na řasu!

Permanentní prodlužování řas je revoluční produkt, který Vám umožní splnit si sen o dlouhých, hustých a pevných řasách, které se ve své podstatě nebudou tvářit uměle.

A jak že je samotná aplikace prováděna? Pomocí speciálního lepidla se postupně po celé šířce očního víčka lepí na každou Vaši řasu řasa umělá, která ovšem nijak nezabraňuje samovolnému růstu Vaší řasy. Spojení obou řas je pevné a přitom neviditelné, neodvrací tedy pozornost od Vašich dokonale vypadajících řas.

Samotná aplikace není bolestivá a trvá zhruba necelé 2 hodiny, při kterých můžete bez výčitek relaxovat. Důležité je, že tím, jak Vaše přirozené řasy dále rostou dle svého cyklu, umělé řasy doplňovat. To se zpravidla provádí po 2 – 6 týdnech a zabere zhruba 1 hodinu Vašeho času.

Cenu permanentního prodloužení řas naleznete v záložce Ceník.

PŘÍPRAVA NA APLIKACI

Den před aplikací si, prosím, ve večerních hodinách odličte řasy odličovadlem. To může být i na bázi olejů, nicméně poté je nutné pečlivě odstranit mastnotu (opláchnout oblast kolem očí a oči samotné mýdlovou vodou – to proveďte opatrně, ať se Vám mýdlo tzv. „nedostane do očí“).

V den aplikace přijďte tedy nenalíčená a v žádném případě si na oči nenanášejte krém! Mastnota na řasách totiž způsobuje problémy s adhezí lepidla, proto by nové řasy mohly vypadávat v důsledku nedostatečného přilnutí. Nosíte-li kontaktní čočky, před aplikací si je vyjměte.

Po aplikaci obdržíte instrukce, ve kterých se seznámíte se správnou péči o prodloužené řasy (viz níže).

PÉČE O PRODLOUŽENÉ ŘASY

1. Po dobu 48 hodin po aplikaci dbejte na zvýšenou opatrnost! Vyvarujte se kontaktu s vodou/vlhkem (sauna, pára, bazény), odličovadly, mastnými očními stíny a vyhněte se zbytečných doteků v oblastí očí či dokonce jejich přílišnému mnutí.

2. Pečlivě si řasy pročesávejte minimálně 2x denně, a to takovým způsobem, abyste si řasy zbytečně netrhala. Tudíž používejte speciální kartáček jako kartáček od řasenky. Při česání se snažte netrhat spoje lepidla a řas.

3. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, abyste z nich odstranila nečistoty a maz, které by mohly narušit spoje lepidla. Svým klientkám doporučuji čištění slabším proudem sprchy, a to raději na oblast čela. Příliš silný proud přímo na řasy by mohl být na Vaše řasy přílišná zátěž.

4. Nikdy na prodloužené řasy neaplikujte „obyčejnou“ řasenku. Tu můžete nanést pouze na spodní řasy, a to velmi opatrně. Samozřejmě existují speciální řasenky i na umělé řasy.

5. Nepoužívejte mastná a silikonová odličovadla. Chcete-li si oči odlíčit, používejte odličovadla pouze na vodní bázi, a to velmi opatrně.

6. Nesnažte se umělé řasy natáčet kleštičkami, zbytečně pak řasy polámete či dokonce vytrhnete.

7. Pokud možno, snažte se vyvarovat poloze na břiše s hlavou zabořenou do polštáře.

8. Nezapomínejte na doplnění zhruba 2 – 4 týdny po předchozí aplikaci. Odrostlé řasy budou mít tendenci „padat do očí“ – tzv. propadávat, což není nic příjemného a zbytečně pak škodíte svým očím.

FAQ

Aplikuji tolik řas, kolik mi to přírodní počet řas dovolí. Pokud by byly řasy příliš řídké, mohu aplikovat řasy v trsu.

Ano, ale jejich aplikace záleží i na síle Vašich řas. Osobně je používám pouze jako zahušťovací metodu v místech, kde z nějakého důvodu nestačí aplikace jedné řasy. Trsy jsou přeci jen větší zátěž. 

Samozřejmě že jejich užití s sebou přináší jistá rizika. Díky adhezi lepidla může dojít k naleptávání Vašich řas, které mohou být po odstranění umělých řas oslabené, či si můžete všimnout, že jich více vypadalo. Dnes se již vyrábějí řasy o minimální šířce a tloušťce, aby se tak minimalizovala zátěž, která je na řasy kladená. Vzhledem k jejich procesu obnovy by ale měly být Vaše řasy po 2-3 měsících zcela v pořádku.

Není důvod zastírat, že nevýhody vůbec neexistují, protože se jich jistě několik najde, proto byste si jich měla být vědoma ještě před samotným pořízením řas. Asi největší nevýhodou permanentního prodloužení řas metodou řasa na řasu je naprostý zákaz používání mastných stínů na oči, mastných odličovadel očí a řasenky (má to své ale, viz následující otázka), kterou je nutno aplikovat POUZE na spodní řasy a to velmi opatrně. V opačném případě hrozí, že se naruší konzistence lepidla, kterým se řasy upevňují, a ty Vám následně vypadnou. Nadále byste se měla vyhnout častému mnutí očí, kvůli kterému pak nalepené řasy vypadávající (a to mnohdy i s těmi přirozenými).

Odpověď zní ANO, ale nese s sebou jedno velké ALE – lze používat pouze speciální řasenku určenou na prodloužené řasy, která nenarušuje spoje mezi umělými a přirozenými řasami.

Víceméně ano. Důležité je dbát především na ODLIČOVÁNÍ. Na to byste neměla nikdy zapomenout a vždy byste měla používat odličovadla bez olejů či silikonů. Samozřejmě existují speciální odličovače přímo na umělé řasy.

Aplikaci budeme muset zrušit v případě, že máte alergii na kosmetické přípravky, ethyl či akryláty. V případě že se u Vás vyskytne podráždění očí, zarudnutí či jakýkoliv zánět v oblasti očí, budeme muset aplikaci odložit.

schůzku a já Vám je odborně odstraním, popřípadě si pořiďte speciální odstraňovač.

Ano může, a proto mě v takovém případě kontaktujte, abychom řasy raději co nejdříve odstranily. Nicméně alergie na lepidlo není tak častá, nemusíte se proto bát. Máte-li ale přesto strach, kontaktujte mě a domluvíme se na zkoušce lepidla, abychom viděly, jak Váš organismus zareaguje.

Ano, je to normální, ovšem jak už to bývá, pouze za určitých okolností! Podobně jako vlasy mají i naše řasy tendenci vypadávat, aby je nahradily řasy nové (cyklus čítá 60 – 90 dní). Je tedy v pořádku, najdete-li po spánku pár spadaných řas na polštáři či na líčku během dne, jedná se o přirozený proces obnovy. Ovšem máte-li pocit, že umělé řasy vypadávají až příliš rychle, s největší pravděpodobností umělým řasám dopřáváte špatnou péči a přílišně zatěžujete své přirozené řasy, které pak vypadávají (časté mnutí, používání „zakázaných“ přípravků, viz výše).

Na toto téma existují rozporuplné názory. Tuto volbu nechám na Vás, ale myslím si, že občasná úleva není pro Vaše řasy na škodu. 🙂

Existuje spousta sér na obnovu či výživu řas. Ty by mohly být v takových časech nápomocné.

Chcete-li, aby Vaše přirozené řasy zůstaly nepoškozené, určitě se o odstranění řas nepokoušejte sama. V opačném případě hrozí, že si společně s umělými řasami odstraníte i řasy přirozené či si je jinak poškodíte. Proto chcete-li si nechat řasy odstranit, domluvte si u mě schůzku a já Vám je odborně odstraním, popřípadě si pořiďte speciální odstraňovač.

OBJEDNEJTE SE:

VENDULA

603 988 956