Ošetření 100% kys. hyaluronovou

Kyselina hyaluronová považována za látku s mimořádnými účinky v podobě hydratačních účinků. Reguluje i proces hojení a dokáže napravovat strukturu kůže poškozené zánětem – například po opalování. Vaší pleti přináší  především optimální hydrataci, díky čemuž jí navrací nejen pevnost, jemnost a elasticitu, ale také mladiství vzhled. Při své práci používám dermokosmetiku značky SynCare. 

Kyselina hyaluronová je esenciální součástí každého lidského organismu, najdeme ji za oční čočkou, v kloubním tekutině či v kožní tkáni. V důsledku stárnutí jí ale ubývá, což způsobuje postupné vysušování a ztrátu elasticity. Elementárně působí na stimulaci a růst nových buněk, takže omezuje i tvorbu vrásek a je vhodná také pro lidi s akné či dermatitidou.

Vlastnost vázat mnohonásobně vyšší obsah vody než je její samotná hmotnost je to nejcennější na celém procesu hydratace. I při malém množství zajistí nepřekonatelnou hydrataci a jemnost jako žádná jiná přírodní látka.

PROČ PROSPÍVÁ KYSELINA HYALURONOVÁ VAŠÍ PLETI?

1. Kys. hyaluronová se řadí mezi polysacharidy, který se přirozene vyskytuje v organismu.

2. V pokožce nese nezastupitelnou roli v procesu její obnovy.

3. Současně působí jako lapač toxických volných kyslíkový radikálů, které mohou být příčinou celkového chátrání provázející stárnutí a další řadu poruch.

4. Má ochrannou funkci protu škodlivému působené slunečního záření.