Gelové nehty

GELOVÉ NEHTY

Gelové nehty jsou primárně určeny pro lámavé a nevzhledné nehty, které se díky několika vrstvám gelu zpevní a jako bonus budou vypadat pěstěně.

Při své práci používám speciální šablony, pomocí kterých vytvaruji nový nehet gelový na tom stávajícím. V praxi to znamená, že nepoužívám speciální tipy, které bych lepila na přírodní nehty, ale nemusíte se obávat, že by nově vytvarovaný nehet nebyl dostatečně zpěvněn a lámal se. Tato metoda je hojně používána a při správné aplikaci všech vrstev garantuje spokojenost nejen pro Vás, ale i Vaše nehty.

Kromě šablon, které dočasně připevním na Vaše nehty, používám speciální UV gel, kterým nové gelové nehty tvaruji. Každý nehet se poté vytvrdí v UV lampě a je-li hotovo, mohu začít nehty pilovat do Vámi zvoleného tvaru a délky. Pro finální design si můžete vybrat barvu z celé škály barevným gellaků a motiv, který si sama zvolíte. Ukázku mé práce si můžete prohlédnout v Galerii.

Cenu této služby naleznete v záložce Ceník.

 

FAQ

Určitě můžete, budu jedině ráda za možnost vyzkoušet si něco nového. Nicméně při výběru myslete i na mě a mou zručnost – ne všechno zvládnu, i když bych sama chtěla. 

Ve své podstatě záleží na Vás a především pak rychlosti růstu Vašich nehtů. Obecně ale doporučuji maximálně 4 týdny a nechat si nehty doplnit.

OBJEDNEJTE SE:

VENDULA

603 988 956