Fotomakeup

Fotomake-up

PROFI VZHLED NA PROFI FOTOGRAFIÍCH

Pro podrobnosti nás kontaktujte

Neexistuje pro nás větší pocta než mít možnost podílet se alespoň malou částí na profesionálním fotografování Vaší osoby. Je velice podstatné, abychom použitím kvalitní kosmetiky zajistily dlouhotrvající líčení, které zakryje nedokonalosti, zvýrazní přednosti a rysy Vašeho obličeje. Výsledkem budou profesionální fotografie, které budou prezentovat Vás a Vaši tvář různým způsobem, ať už to budou fotografie s přirozeným nebo více extravagantním líčením.

Při naší práci primárně spolupracujeme s báječnou fotografkou Petrou Čepkovou z Petronilafoto. Nebráníme se ale ani spolupráci s jinými Vámi preferovanými fotografy (např. Photo Nachli či Ivana B Photography), se kterými spolupracujeme na jiných projektech.

Podstata fotomake-upu spočívá ve výraznějším (ne nutně extravagantním) líčení, které zvýrazní Vaše rysy a zároveň zakryje nedokonalosti, které budou mít tendenci „vyskakovat“ po světelných záblescích z fotosvětel. Fotografický objektiv si totiž společně s fotosvětly klade zvýšené nároky na hru s blesky, je tedy nezbytné se jí přizpůsobit. Fotomake-up nám navíc umožní více experimentovat, co se týče stylů, barev a výtvarné stránky líčení, kdy můžeme popustit uzdu naší fantazie. Není potřeba bát se výraznějšího líčení, jelikož na fotografii bude líčení působit decentněji. Navíc v éře stále modernějšího photoshopu je možné i větší nedokonalosti upravit v editačním procesu.

Udělejte tak radost sobě či svým blízkým krásným dárkem pod stromeček v podobě profesionální fotografie.

CO VÁM zajistíme?

Příznivé ceny

Snažíme se zajistit Vám skvělý servis za příznivé ceny tak, aby se to vyplatilo všem stranám.

Osobitý přístup

Každá naše klientka je pro nás jedinečná, proto i své služby a styl líčení přizpůsobujeme na míru.

FAQ

Chcete-li se fotit u naší dvorní fotografky Petry Čepkové, která má plno i na měsíc dopředu, určitě s objednávkou neotálejte a objednejte se zhruba 2 měsíce předem. Je možné, že se najde i dřívější termín, ale nespoléhaly bychom na to.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE JEDNU Z NÁS

VENDULA

603 988 956

VALERIE

606 631 439

MARCELA

728 034 045

KATEŘINA

737 039 714