Doplňková speciální péče

DOPLŇKOVÁ SPECIÁLNÍ PÉČE

poklikem na jednotlivé možnosti se přesunete na popis zvolené proceduru

KOSMETICKÁ MASÁŽ

Při kosmetické masáži masírujeme jemně obličej, krk a dekolt. Stárnutí kůže nemůžeme zastavit, ale pomocí masáže můžeme dosáhnout lepšího vzhledu.

ÚČINKY MASÁŽE

Příznivě působí na nervové zakončení v kůži a na celou nervovou soustavu, proto se volí klidná a relaxační hudba i prostředí. Zlepšuje prokrvení, což vede k lepšímu přísunu kyslíku a živin. Dochází k odplavení produktů tkáňového metabolismu, a tím se zmírní únava. Způsobuje jemné olupování a kůže nabývá mladšího vzhledu.

Tlakem masírujících prstů se uvolní vývody mazových a potních žláz. Působením na mimické svaly se z nich odstraňuje kyselina mléčná, což vede k poklesu únavy, čímž lze příznivě oddálit tvorbu vrásek. Zvýší se tonus a turgor a zabraňuje také ukládání tuku.

Tato procedura je zahrnuta v Kompletním ošetření pleti.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Ultrazvuková špachtle šetrně čistí pleť do hloubky a zajišťuje mnohonásobně lepší vstřebávání pleťových sér, krémů, koncentrátů a olejů do pokožky.

CO JE ULTRAZVUK?

Ultrazvuk je mechanické vlnění, které vyvolává akustický tlak, jehož frekvence leží nad hranicí slyšitelnosti lidského ucha, tedy nad hranicí 20 kHz.

PRINCIP ČINNOSTI PŘÍSTROJE PRO ČIŠTĚNÍ PLETI

Elektrické vibrace o vysoké frekvenci vyvolávají mechanické kmitání o frekvenci několika stovek tisíc kmitů za sekundu – čistí a masíruje kůži, relaxuje vrásky, uvolňuje ucpané póry a nadměrně zrohovatělé vrstvy kůže.

JAK PŮSOBÍ ULTRAZVUK NA PLEŤ?

Bezbolestná, integritu kožního povrchu nenarušující a šetrná metoda, která čistí póry bez podráždění a zarudnutí pleti. Ošetření ultrazvukem je vhodné pro každou pleť. Výsledky jsou viditelné už při prvním ošetření. Pleť je rozjasněná a regenerovaná. Ultrazvuk odstraní z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, vyhlazuje jizvy po akné a zároveň provádí mikromasáž okolní tkáně. Zajišťuje též lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků.

VÝSLEDNÝ EFEKT

Výsledkem ošetření Sono Clean ultrazvukovou digitální špachtlí je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.

PRAVIDLA A KONTRAINDIKACE POUŽITÍ

  • pro ošetření musí být klientka zdravá a nesmí mít ekzémy nebo jiné alergické stavy v místě aplikace
  • těhotenství ani kojení není kontraindikací použití přístroje
  • pokud má klientka kardiostimulátor měla by podstoupit ošetření jen se souhlasem lékaře
  • absolutní kontraindikací je epilepsie

zdroj pro obrázek zde

Tato procedura je zahrnuta v Kompletním ošetření pleti.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti.Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě.

PŮSOBENÍ GALVANICKÉHO PROUDU NA KŮŽI

Když necháme kůží procházet elektrický stejnosměrný (galvanický) proud, rozdělí se snadno rozdělitelné látky na iony. Ty snadněji, než původní látka pronikají do hlubších vrstev kůže i buněk.

TEPELNÝ ÚČINEK

Galvanická žehlička je vybavena infračervenou sondou, která vyvíjí teplotu do 42 °C, což vede k mírnému prohřívání ošetřované části pokožky. V kombinaci s galvanickým proudem je výsledkem další zvýšení propustnosti aktivních látek do pleti.

PRAVIDLA POUŽITÍ A KONTRAINDIKACE

  • při ošetření musí být klientka zdravá
  • těhotenství ani kojení není kontraindikací použití přístroje
  • pokud má klientka kardiostimulátor, měla by podstoupit ošetření jen se souhlasem lékaře
  • správně zhotovené amalgámové výplně nejsou kontraindikací
  • při trvalých (fixních) zubních aparátech – rovnátcích se ošetření nedoporučuje

zdroj pro obrázek zde

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE

Parafínový zábal je vhodný pro všechny typy pokožky. Zvyšuje prokrvení rukou, teplotou se otevřou póry a pokožka rukou rychleji vstřebá výživné látky. Parafínový zábal vyživuje pokožku rukou i nehty.

Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Po aplikaci zábalu je pokožka rukou vláčná, vyživená a hydratovaná. Nejvíce používaný je v zimních měsících, kdy máme pokožku rukou vysušenou a popraskanou vlivem nízkých teplot.

ALGINÁTOVÁ MASKA

Alginátová maska je určena pro hydrataci normální a sušší pleti včetně pleti zralé. Mezi základní suroviny patří křemičité horniny, jež po milióny let vznikaly ze schránek korálů. 

FAQ

OBJEDNEJTE SE K JEDNÉ Z NÁS:

VALERIE

606 631 439

KATEŘINA

737 039 714