Galerie

čtěte více

FOTOGALERIE

Vyberte si galerii dle Vašich preferencí. Jednotlivé fotografie si můžete libovolně zvětšovat.

LÍČENÍ

Prohlédněte si jednu z našich fotogalerií zaměřujících se na líčení.

FINÁLNÍ ÚPRAVA NEHTŮ

Prohlédněte si jednu z našich fotogalerií zaměřujících se na nehtový design. Samozřejmě jsem ochotná vytvořit Vám motiv dle obrázku. 🙂

Pro Martina na molo 2016

V říjnu roku 2016 jsme ve spolupráci se Svatebním salonem ValentýnkaKadeřnictvím Michaela ČížkováŠárkou Žlábkovou – fashion designer a Kulturními a Informačními službami města Prachatice pořádali benefiční módní přehlídku s názvem Pro Martina na molo.

Za cíl jsme si daly pomoci Martinovi z Prachatic, který se ocitl na vozíku a nemohl si dovolit pořídit si speciální cvičební přístroj motomed. Díky skvělým sponzorům a návštěvníkům akce jsme nakonec měly tu čest předat Martinovi šek na více než 100 000 Kč, za který si tento cvičební přístroj mohl zakoupit.

Svatební inspirace 2015

Dne 14. dubna 2015 jsme společnými silami s našimi partnery a uspořádaly 1. ročník SVATEBNÍ INSPIRACI. Ta se konala v salónku restaurace Almara, kde pro nás nachystali příjemné prostředí.

Každý z nabízených partnerů si pro své potenciální zákazníky připravil svůj vlastní koutek, ve kterém propagoval svou práci. My jsme samozřejmě nabízely nejen modeláž nehtů či předsvatební kosmetiku, ale především pak naše služby v rámci líčení něvest, maminek i družiček.

Náš slogan zněl: Chystáte i Vy svůj velký den „D“ a nevíte si rady? Tak neváhejte a zúčastněte se historicky PRVNÍ akce tohoto typu v Prachaticích nazvané SVATEBNÍ INSPIRACE. Nechte se inspirovat jednotlivými nabídkami našich partnerů a navažte s nimi spolupráci. Společnými silami uděláme Váš svatební den perfektním. Těšíme se na Vás.

Návštěvnost akce nebyla tak hojná, jak jsme zprvu očekávaly, ale ani to nás do budoucna neodradí, spíše naopak – o to větší úsilí vložíme do této akce v příštích letech. Pokud jste se tedy letos nezúčastnili, příště určitě neváhejte!!!