Erika Bušková

čtěte více

Bc. ERIKA BUŠKOVÁ

„Jmenuji se Erika Bušková, jsem máma, manželka a pracující žena.“

+420 739 439 194

O mně

Vystudovala jsem vysokou školu, přesněji obor ošetřovatelství. Následně jsem pár let jako zdravotní sestra pracovala, ale vždy jsem chtěla být svou paní a paní svého času, tak jsem se rozhodla, že si udělám rekvalifikaci. Výběr padl na kosmetiku. Z počátku jsem dělala kosmetiku pouze svým kamarádkám a rodinným příslušníkům, ale v hloubi duše jsem věděla, že mým největším snem je mít svůj vlastní salón, ve kterém bych mohla být svým vlastním pánem. Netrvalo tedy dlouho a v roce 2013 jsme se společně s Vendou dohodly a šly jsme do toho – vytvořily jsme Kosmetické & Nehtové studio VEN+ERI. 

Postupem času jsem si ke kosmetice dodělala také pedikúru a líčení, abych tak rozšířila svou nabídku. Ve všech směrech se stále vzděláván a zdokonaluji, abych tak odpovídala na rostoucí nároky mých báječných klientek a udržela krok s konkurencí.

Práce je mým velkým koníčkem, baví mě a naplňuje, i přesto je pro mne pořád na prvním místě rodina.  🙂

CO O MNĚ ŘÍKÁ VENDULA?

Erika je pro mne symbolem přátelství už notnou řádku let. Společně jsme se pustily do utváření tohoto kosmetického a nehtového studia. Mnohdy nás naše opačné názory a pohledy rozdělovaly, ale mnohem častěji jsme se na na jednotné vizi shodly. 🙂
Jsem velice ráda, že se známe a mohu právě Eriku považovat za báječnou kamarádku i mimo zdi našeho studia.

CO O MNĚ ŘÍKÁ VALERIE?

Erika je skvělá kosmetička, pedikérka a vizážistka.  Má i manažerské schopnosti (které mně osobně chybí, tudíž jsem ráda, že mi v tomto pomáhá). Krom toho, že je to workoholik, je i skvělá maminka dvou krásných kluků, pro které udělá všechno na světě. Velice na ní obdivuji, že je za každé situace upravená.
Jsem moc ráda za příležitost pracovat ve studiu Ven+Eri, kterou jsem právě od ní dostala. Děkuji za rady a pomoc při mém podnikatelském rozjezdu, děkuji, že jste mě tak krásně přijaly a že jsme prima parta .
Eriko, jsi mou krevní skupinou a mám tě moc ráda!